Programista aplikacji desktopowych C++/.NET
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Asseco Business Solutions S.A.
13. 9. 2024

WAPRO ERP by Asseco to nowoczesny, zintegrowany system ERP złożony ze ściśle współpracujących ze sobą programów. Stanowi systematycznie powiększający się ekosystem ERP. System WAPRO ERP wspiera rozwój polskich firm, zwiększa ich konkurencyjności i efektywność działania. Linie produktowe systemów WAPRO ERP różniące się między sobą liczbą modułów i funkcjonalnością pozwalają na obsługę firm różnej wielkości i o zróżnicowanych potrzebach.
Twoje obowiązki:

  • Rozwijanie aplikacji Wapro Mag
  • Tworzenie modułów dla urządzeń zewnętrznych, np. kasy fiskalne, terminale płatnicze, wagi
  • Utrzymywanie i optymalizacja istniejących rozwiązań informatycznych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy z C++
  • Dobra znajomość SQL Server
  • Doświadczenie z technologią .NET
  • Umiejętność programowania interakcji z różnymi urządzeniami (np. fiskalnymi, terminale płatnicze)
  • Zdolność do analizy istniejących kodów
  • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Będzie dodatkowym atutem:

  • Znajomość technologii Clarion
  • Doświadczenie w systemach ERP lub pokrewnych obszarach

Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.
  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.
  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.
  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.
  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.
  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.
  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.
  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584