Programista/ Analityk Danych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Agileo.it
16. 10. 2024

Firma Agileo Human Value Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:
Wymagane kwalifikacje/umiejętności:
znajomość jednego z języków programowania (np. Java, Python, C++), umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych, chęć nauki i rozwoju w obszarze programowania, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi
Zakres obowiązków:
zajmuje się analizą danych oraz wsparciem procesów decyzyjnych, tworzenie, testowanie aplikacji oraz funkcjonalności w systemach informatycznych, współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów projektowych, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, pisanie czytelnego i dobrze udokumentowanego kodu.
Zaangażowanie czasu pracy: cały etat

  • Praca Katowice
  • Programista Katowice
  • Analityk finansowy Katowice
  • Analityk medyczny Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377