Programista
  • Brzeziny
Programista
Brzeziny, Brzeziny, Łódź Voivodeship, Polska
Atlas Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Łódź (hybrydowo)

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywny udział we wszystkich fazach cyklu rozwoju oprogramowania,
  • Analiza potrzeb biznesowych i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami zespołu.
  • Tworzenie aplikacji przy użyciu technologii Flutter.
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań opartych o platformy low-code
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach.
  • Optymalizacja wydajności oraz responsywności aplikacji
  • Testowanie i debugowanie aplikacji w celu zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania.
  • Śledzenie zmian w technologiach związanych z programowaniem

Nasze wymagania:

-       Znajomości języka Dart oraz narzędzi związanych z programowaniem mobilnym (np. Flutter SDK)

-       Rest API i JSON, ODBC

-       Znajomość wzorców projektowych i architektury aplikacji mobilnych

-       Znajomość narzędzi do kontroli wersji, w tym Git,

-       Znajomość React,

-       Znajomość SQL

-       Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność

-       Zdolności analityczne i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

-       Gotowości do nauki i rozwoju w obszarze technologii mobilnych, w tym Fluttera

  • Praca Brzeziny
  • Brzeziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851