Profesjonalny Prasowacz / Pani do prasowania - Dom Mody
  • Warszawa, Grochów
mazowieckie, Warszawa, Grochów, mazowieckie, Polska
Caterina
11. 9. 2024

Firma NAL producent ekskluzywnej odzieży damskiej zatrudni na stanowisko:

Oczekujemy:

  • znajomość zasad prasowania wyrobów gotowych odzieży damskiej lekkiej i ciężkiej
  • umiejętność prasowania odzieży na poszczególnych etapach produkcji
  • doświadczenie W PRASOWANIU PRODUKCYJNYM
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • prasowanie i przygotowanie do odbioru produkcyjnych modeli odzieży damskiej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667