Produkt Menadżer Oferty Druku
  • Siechnice
Siechnice, Siechnice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Black Point S.A.
18. 4. 2024

Jesteśmy Black Point, projektujemy, produkujemy, testujemy i dystrybuujemy materiały do druku, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Black Point to zgrany zespół indywidualistek i indywidualistów, których w te lepsze i gorsze dni w pracy łączy jeden pewnik – niezachwiana wiara w nasze produkty. Black Point – bez problemu!

To nasze hasło, slogan, baseline, ale i coś więcej. Dobrze opisuje nasz sposób myślenia. Możemy powiedzieć, że to jakby deklaracja misji w wersji super skondensowanej. To nasze zupełnie uniwersalne sformułowanie. „chcemy świata bez problemu”

Bielany Wrocławskie, Niebieska 3 (tuż za Wrocławiem)

Możliwy jest jeden dzień home office w tygodniu.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie ofertą druku marek Black Point oraz Printé,
  • Wzmacnianie relacji, optymalizacja warunków współpracy oraz obsługa zamówień z wiodących sieci retailowych
  • Odpowiedzialność za strategię ofertową i cenową - tworzenie planów marketingowych oraz budżetów promocyjnych oferty
  • Nadzorowanie i koordynacja prac związanych z produktem - wdrażanie i wycofywanie produktów/ grupy produktów z oferty zgodnie z potrzebami klientów
  • Współuczestnictwo w kreowaniu nowych produktów.
  • Ustalanie planu rozwoju produktu/ grupy produktów.
  • Monitorowanie pozycji na rynku danego produktu/ grupy produktów.
  • Analiza cen konkurencji oraz kreowanie polityki cenowej wzmacniającej konkurencyjności oferty
  • Monitorowanie opłacalności sprzedaży poszczególnych produktów
  • Optymalizowanie kosztu wytworzenia produktu
  • Inicjowanie i współtworzenie akcji promocyjnych produktów/ grupy produktów
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia dla zespołu sprzedażowego – szkolenia dla pracowników, dla partnerów handlowych, narzędzia i materiały informacyjne.
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z kluczowymi partnerami handlowymi
  • Kreowanie argumentacji produktowej i około produktowej
  • Zarządzanie dokumentacją produktową

Nasze wymagania:

  • Min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • Ms Office ( w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym)
  • J. angielski – poziom zaawansowany
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Wyższe wykształcenie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży hardware (elektronika użytkowa) związanej z drukiem
  • Doświadczenie pracy w firmie o profilu dystrybucyjnym
  • Doświadczenie w pracy z klientami
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Rozumienie kwestii technicznych
  • Zarządzanie projektowe

Cechy osobowości:

  • Orientacja na osiąganie celu
  • Zdolność priorytetowania zadań i organizacji pracy
  • Zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji
  • Komunikatywność
  • Asertywność
  • Pewność siebie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Przedsiębiorczość, biznesowe podejście
  • Silna motywacja wewnętrzna
  • Chęć do rozwoju i nauki
  • Poczucie humoru

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Ciekawą i samodzielną pracę;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity: Ubezpieczenie grupowe, karta multisport, pakiet medyczny, lekcje angielskiego
  • Imprezy integracyjne oraz premie świąteczne.

  • Praca Siechnice
  • Siechnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782