Produkcja szaszłyków, atrakcyjne wynagrodzenie, Belgia
  • Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie, Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie, Polska
AS Interim
14. 9. 2024

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW
Miejsce pracy: Belgia/ Rendeux
OBOWIĄZKI :
- praca przy produkcji mięsa grillowego ( szaszłyki ). Temperatura około 6°C
- krojenie warzyw i mięsa
- nadziewanie mięsa i warzyw na patyczki
WYMAGANIA :
- mile widziane doświadczenie manualne przy podobnych produkcjach
OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Belgii
- wstępne szkolenie na stanowisku pracy
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stawka godzinowa: 13,20 euro /h brutto
- możliwość pobierania zaliczek
- pomoc przy organizacji wyjazdu
- praca na 1 zmianę
- praca całoroczna
- opiekę koordynatora 7/7 Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- @

  • Praca Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Ząbkowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567