Produkcja przewodów elektrycznych| Praca w Ozorkowie | ZAPEWNIAMY ROZWÓJ!
  • Ozorków
Ozorków, Ozorków, Łódzkie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proces produkcji przewodów elektrycznych, detali z miedzi, podzespołów
  • CNC-umiejętność czytania dokumentacji czy rysunku technicznego
  • Czyszczenie elementów szlifierką
  • PGS (zgrzewarka)- praca siedząca, łączy się elementy za pomocą lutownicy, chłodzone w wodzie

WYMAGANIA:
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych (nie jest to wymóg konieczny, zapewniamy dodatkowe szkolenie)
  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dokładności i dbałości o szczegóły

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Wygodny grafik pracy na 3 zmiany (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Wsparcie koordynatorów OTTO
  • Rekrutację on-line
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Zaliczki tygodniowe na poczet wynagrodzenia
  • Karta Multisport
  • Dostęp do pakietu medycznego

  • Praca Ozorków
  • Pracownik produkcji Ozorków
  • Ozorków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521