Produkcja/Pakowanie wędlin - Friesoythe, Niemcy
  • Zielona Góra
Kostrzyn nad Odrą, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Personnelservice
18. 5. 2024

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Praca z zakwaterowaniem przy produkcji wędlin,pakowanie,etykietowanie od zaraz,Friesoythe,DE
Miejsce pracy: Friesoythe,Niemcy
WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie jako rzeźnik Brak przeciwwskazań do pracy znajomość j.niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym lub angielski mile widziane prawo jazdy osoby na wyjazd do pracy długoterminowej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozbiór i krojenie mięsa Pomoc przy produkcji wędlin i innych wyrobów mięsnych Zapewnienie przestrzegania wytycznych dotyczących higieny i przepisów bezpieczeństwa Konserwacja i czyszczenie narzędzi pracy oraz miejsca pracy Pakowanie, etykietowanie
OFERUJEMY: Stawka godzinowa 13,50 euro/h-16,50 euro/h-uzależniona od doświadczenia,poziomu znajomości języka Zakwaterowanie+transport do pracy 300 euro/potrącane z wypłaty Praca w systemie jedno zmianowym od pn-pt 38-50 h Legalne zatrudnienia Praca długoterminowa Wsparcie ze strony Koordynatorów
W przypadku zainteresowania ofertą bardzo proszę o przesłanie cv na adres @ lub zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 574420040 sms Produkcja
Prosimy o załączenie klauzuli:

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064