Produkcja opakowań
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i narzędzi wykorzystywanych w procesie druku,
  • Nadzór i podstawową kontrole jakości produktów,
  • Terminowe i dokładne wykonywanie pracy według zleceń produkcyjnych,

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęci do nauki nowych rzeczy,
  • Gotowość do podjęcia nowej pracy w systemie zmianowym- czterobrygadowym.

Pracodawca oferuje

  • Odpowiedzialną ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Szkolenia w zakresie procesów poligraficznych,
  • Przyjazne i dobrze zorganizowane środowisko pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,

Zadzwoń i umów się na rozmowę z Joanną!

  • Praca Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864