Produkcja (M), Gałkówek M., współpraca OD ZARAZ - Sprawdź!
  • Koluszki
Koluszki, Koluszki, Łódzkie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
27. 3. 2024

Dołącz do naszego zespołu do obszaru produkcji na zakład z branży motoryzacyjnej w Gałkowie Małym - oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy

APLIKUJ, zadzwoń lub WYŚLIJ SMS o treści "oferta" pod nr.: 5-0-6-2-2-4-7-3-5 - ODDZWONIMY!

Opis stanowiska: praca przy maszynach, kontrolowanie gotowych wyrobów

Oferujemy:

długotrwałą współpracę- umowę zlecenie na start z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod firmę

współpracę od zaraz, 3 zmiany

stawkę godzinową 28,10 zł brutto

dodatek nocny, stawka 33,64 zł brutto

kartę Multisport, zaliczki już po 2 mc współpracy

wsparcie dedykowanego koordynatora

ubezpieczenie, PPK

formalności w telefonie

możliwość zdobycia doświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Koluszki
  • Pracownik produkcji Koluszki
  • Koluszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179