Produkcja kaszanki - operator produkcji, Francja
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
3. 10. 2024

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie wyrobu w kartony.

Profil kandydata:

  • znajomość języka francuskiego - mile widziana,
  • praca również dla par, grup,
  • mile widziany samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • francuską umowę,
  • zarobki ok 1800 € netto,
  • gwarancję godzin 35h/tydz.,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • zakwaterowanie,
  • pracę na okres sezonowy od 04.11 do 22.12.2024.

Lokalizacja: 69430 DEUX-GROSNES (okolice Lyonu)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Praca Oława
  • Pracownik produkcji Oława
  • Operator Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521