Produkcja i pakowanie słodkich i słonych wypieków - 14,59€ brutto/h
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Covebo Work Office
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nakładanie suszonych i przetworzonych owoców lub innych składników na ciastka
  • Pakowanie gotowych, wypieczonych wyrobów do pudełek lub skrzynek
  • W zakładzie wytwarzane są też półprodukty do samodzielnego przygotowania

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane
  • Znajomość język angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Stawka: 14,59€ brutto/h
  • Dodatki: 8,3 - 34% w zależności od godzin i dni pracy
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy na terenie Holandii
  • Opiekę koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838