Produkcja foteli |Różne stanowiska| -> Pracuj z nami już dziś!
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, Wielkopolskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż elementów foteli samochodowych,
  • Prace przygotowawcze, zbrojenie sklejek, nitowanie, czyszczenie ramek opiankowanych,
  • Kontrola jakości wykonanych elementów,
  • Obsługa aplikacji do nanoszenia powłok lakierniczych i kabiny lakierniczej,
  • Pobieranie farby z magazynu oraz wywóz odpadu farby na magazyn,
  • Monitorowanie zakresu temperatury pieca,
  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów metalowych siedzisk środków transportowych.

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne
  • Chęć do nauki i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
  • Nawet 10% premii produkcyjnej.
  • Harmonogram pracy – jedna lub dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00).
  • Wygodne miejsce pracy.
  • Możliwość przejścia na umowę bezpośrednio u klienta.
  • Terminowe wypłaty z możliwością cotygodniowych płatności.
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Rekrutacja online.
  • Helpdesk dostępny od 09:00 do 17:00.
  • Godziny pracy gwarantowane umową.
  • Dostęp do pakietu medycznego.
  • Karta Multisport.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Pracownik produkcji Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584