Produkcja Elektroniki - Łódź Widzew - Kobiety/ Mężczyźni
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma zajmująca się Produkcją Elektroniki na terenie Łodzi przy ulicy Lodowej otwiera rekrutację na stanowisko produkcyjne. Praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wśród kandydatów mile widziane są umiejętności manualne.

Opis stanowiska:

  • Praca na kilku stanowiskach, co gwarantuje brak monotonii.
  • Montaż drobnych elementów na płytki scalone na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • Mile widziane umiejętności manualne lub doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • Stawka: 28,58zł/h + 20% dodatek nocny + 20% dodatek wydajnościowy + 8% dodatek frekwencyjny
  • Stała praca w zgranym zespole
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

(KRAZ) 25663

  • Praca Łódź
  • Elektronik Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584