Produkcja (bez uprawnień ) lub Magazyn z kat. B lub z UDT
  • Radomsko, Częstochowa, Bełchatów, Koniecpol, Działoszyn, Przedbórz, Kodrąb, Pajęczno
łódzkie, Radomsko, Częstochowa, Bełchatów, Koniecpol, Działoszyn, Przedbórz, Kodrąb, Pajęczno, łódzkie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferta z transportem pracowniczym z miejscowości: Częstochowa, Bełchatów, Koniecpol, Przedbórz, Działoszyn, Kodrąb, Sulmierzyce, Gorzkowice

Szczegóły tel. 6-6-3- 3-3-0-2-1-8 lub Wyślij SMS o treści "RADOMSKO" oddzwonimy

Co zyskujesz:

  • darmowy transport pracowniczy Częstochowa- Koniecpol- Bełchatów- Przedbórz, Działoszyn
  • stawkę godzinową
  • wyższe stawki dla kandydatów posiadających UDT
  • dodatek nocny
  • dodatek weekendowy
  • system 3 zmianowy
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie 6 miesięcy
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • szybki proces rekrutacji, pełne wdrożenie
  • kartę Multisport, możliwość zaliczek już po 2 mc współpracy
  • grupowe ubezpieczenie, PPK

Wymagania

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • na dział magazynu-aktualne prawo jazdy kat B lub uprawnienia UDT

  • Praca łódzkie
  • Kat łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667