Produkcja
  • Wrocław
Produkcja
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Nowe stanowiska czekają! Stabilna firma produkcyjna poszukuje pracowników:

  • Monter
  • Pracownik produkcji
  • Operator maszyn
  • Ślusarz
  • Operator wózka widłowego

Szukasz stabilnej pracy i chcesz być częścią zespołu, który zmienia rzeczywistość?

Nie zastanawiaj się, aplikuj! Nasz rekruter o wszystkim Ci opowie

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w obszarze produkcji/magazynu
  • chęci do podjęcia długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 5000 zł do 7000 zł brutto
  • premie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków i wiele więcej)
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe
  • pracę w firmie, która docenia pracowników
  • możliwość wprowadzania własnych innowacji - Twoje zdanie ma znaczenie

Zadania

  • prace produkcyjnego w zależności od danego obszaru i stanowiska (obsługa maszyn, przezbrajanie maszyn, montaż, prace ślusarskie, obsługa wózka widłowego)

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353