Produkcja - 2 zmiany - farmacja
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, łódzkie, Polska
2care4 Poland Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Firma farmaceutyczna 2care4 Poland z Pabianic (ul. Partyzancka 162A/166), zajmująca się przepakowywaniem produktów leczniczych pochodzących z importu równoległego poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska

  • przepakowywanie produktów leczniczych
  • wypełnianie dokumentów produkcyjnych zgodnie z procedurami, instrukcjami i standardami jakości obowiązującymi w firmie - zapewniamy szkolenie z tego zakresu

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada zdolności manualne
  • jest dokładna
  • jest gotowa do nauki i wypełniania dokumentów produkcyjno - jakościowych
  • jest gotowa do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 2-zmianowym (05:30-13:30 i 14:00-22:00)
  • jako dodatkowy atut posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
  • to jest to praca dla Ciebie.

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • dofinasowanie do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (świąteczne, dofinansowanie do urlopu)
  • Pracownicze Programy Emerytalne – pracodawca w całości finansuje składkę
  • kawę, herbatę, owoce i warzywa
  • parking dla pracowników
  • miejsce na rowery
  • spotkania integracyjne, wycieczki rowerowe

  • Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych oświadczenia:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez 2care4 Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, ul. Partyzancka 162A/166, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

  • Praca Pabianice
  • Pracownik produkcji Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551