Produkcja | Bez doświadczenia | od pn do pt | Od zaraz |
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Dodano
09.05.2024
Numer referencyjny
L/2024/05/09/AM

Twoje zadania:

  • Obróbka druków wielkoformatowych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Zdolności manualne, poczucie estetyki, umiejętność słuchania, czytania zleceń ze zrozumienie

  • Doświadczenie na produkcji mile widziane

Oferujemy:

  • Na początku umowa o pracę tymczasową, później możliwość przejść na umowę o pracę

  • 3600 zł br/msc

  • 400 zł dodatku frekwencyjnego

  • 540 zł premii za efektywność

  • wolne weekendy

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • opiekę konsultanta do spraw pracy tymczasowej

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Aktualnie dla naszego klienta prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

pracownik produkcji

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Gliwice

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458