Production Planning / Supply Chain Analyst
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jeżeli interesuje Cię rozwój w obszarze Planowania Produkcji / Production Planning, a praca w amerykańskiej firmieo ugruntowanej pozycji na rynku brzmi ciekawie - APLIKUJ!

Oczekujemy

  • Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (Planista Produkcji, Planista Materiałów, Specjalista ds. Łańcucha dostaw itp.)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom B1/B2 wzwyż)
  • Wyższe wykształcenie (preferowane: logistyczne, ekonomiczne, techniczne)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • Wiedza i rozumienie procesów produkcyjnych
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie zmożliwościami rozwoju na lata
  • Błyskawiczny proces rekrutacji (1 etap)
  • Szybki start date - od 1 listopada
  • Możliwość pracy hybrydowej 4/1 (home office x 4 + biuro x 1)
  • Elastyczne godz. pracy od 7:00/9:00 oraz do 15:00/17:00
  • Abonament medyczny (pakiety indywidualne i rodzinne)
  • Ubezpieczenie grupowe (w PZU)
  • Karta sportowa (dla Ciebie i bliskich)
  • Kafeteria online - platforma benefitowa (zniżki np. na bilety do kina)

Zadania

  • Planowanie produkcji przydzielonego portfolio produktów w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • Przygotowywanie krótko i długookresowych planów Produkcji
  • Weryfikacja prognozy sprzedaży oraz identyfikacja obszarów stanowiących potencjalne zagrożenie ich realizacji
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji planu produkcji (monitorowanie terminowości wykonania zleceń, ustalanie priorytetów)
  • Kontrola stanu magazynowego półproduktów pod kątem realizacji planów produkcyjnych
  • Współpraca z działem zakupów w zakresie zapewnienia dostępności surowców i materiałów do Produkcji
  • Optymalizacja parametrów planowania Produkcji
  • Śledzenie kluczowych KPI oraz wspieranie kierownika działu w ich raportowaniu
  • Przeprowadzanie różnorodnych analiz, zestawień, raportów niezbędnych do optymalnego zaplanowania Produkcji
  • Współpraca z międzynarodowymi działami firmy i informowanie o statusie produkcji oraz ewentualnych opóźnieniach w realizacji zamówień klienta
  • Udział w projektach oraz wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji zgodnie z wymaganiami klienta
  • Przestrzeganie zasad i procedur ochrony środowiska oraz BHP podczas wykonywania pracy

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521