Product Owner (portal turystyczny)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
iLabs sp. z o.o.
16. 9. 2024

Poszukujemy Product Ownera do rozwoju portalu turystycznego.

W Grupie iLabs tworzymy sklepy, strony internetowe oraz pomagamy w rozwoju klientów poprzez marketing digital. Rozwijamy również ofertę portali turystycznych.

Twój zakres obowiązków:

  • praca nad rozwojem produktu (grupa portali turystycznych)
  • opracowanie i realizacji strategii rozwoju
  • aktywna współpraca z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie pozytywnych relacji z partnerami firmy,
  • analizowanie i raportowanie wyników kampanii,
  • współtworzenie strategii rozwoju portali,

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka polskiego,
  • znajomości marketingu internetowego,
  • komunikatywności i umiejętności budowania stałych relacji biznesowych,
  • samodzielności,
  • mile widziane: zamieszkanie na Mazurach (najlepiej okolice szlaku WJM)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności, doświadczenia, formy współpracy i efektów pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną umowę,
  • elastyczne godziny pracy - planujesz swój czas i zadania,
  • pracę zdalną,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • rozwój zawodowy w Grupie iLabs

  • Praca Kraków
  • Product manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584