Product Owner (Mobile)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
j-labs
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój projekt:

Dołącz do zespołu i wspieraj rozwój platformy do zarządzania płatnościami i komunikacją z klientem biznesowym (floty, pojedyncze firmy). Projekt jest na etapie rozwoju i koncentruje się przede wszystkim na rozwijaniu nowych funkcjonalności.

Projekt BMS to zróżnicowane portfolio oferujące rozwiązania mobilne oraz webowe. Dostarczane usługi uzupełniają się, pozwalając na pełne i niezależne zarządzanie potrzebami w zakresie: tankowania, ładowania samochodów elektrycznych, myjni samochodowych oraz usług płatniczych (fakturowanie, wirtualne karty paliwowe i zarządzanie kontami). Obszar BMS to także zewnętrzne API (np. Payment as a Service).

Usługi świadczone są aktualnie głównie na rynku skandynawskim i bałtyckim.

Zespół:

Developerzy Backend, Fullstack, Mobile, QA, Product Owner (7-8 osób).

Twoje zadania:

  • Współpraca z Product Managerami, właścicielami firm i interesariuszami biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb
  • Prowadzenie dyskusji na temat priorytetów, oczekiwań i potrzeb w ramach Scrum/SAFe
  • Zbieranie wymagań, opracowywanie modeli oraz niezbędnych specyfikacji
  • Proaktywne dbanie o backlog zespołu, zarówno z punktu widzenia priorytetów, jak i zakresu
  • Budowanie dobrej współpracy z innymi zespołami deweloperskimi

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w roli Product Ownera
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w roli Busniess Analyst / System Analyst
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów w aplikacjach mobilnych
  • Doświadczenie w wiodących międzynarodowych złożonych projektach digitalizacji
  • Duża świadomość biznesowa, analityczny sposób myślenia, zainteresowanie technologią
  • Praktyczna wiedza w obszarze JIRA, Confluence i SDLC
  • Umiejętność krytycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Zaawansowany poziom j. angielskiego (C1+)
  • Mile wdziana znajomość frameworka SAFe

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536