Product Owner
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Asseco Data Systems
26. 9. 2024

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w roli Product Ownera? Praca w Asseco Data Systems S.A. to niesamowita okazja, aby to zrobić. Poszukujemy osoby, która będzie wspierała proces wytwarzania oprogramowania zarówno dla Uczelni Wyższych jak i dla biznesu. Wytarzane przez nas oprogramowanie to przede wszystkim nowoczesne platformy edukacyjne, systemy rekrutacyjne, systemy zarządzania informacją i obiegiem dokumentów czy też systemy egzaminowania i oceniania wykorzystujące AI. Praca z nami to niesamowity akcelerator Twoich kompetencji i kariery.

Zadania:

  • odpowiedzialność za wartość produktu,
  • tworzenie i udoskonalanie wizji produktu,
  • zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań dla zespołów wytwórczych,
  • zapewnienie, że zespół developerski i wdrożeniowy rozumie wymagania,
  • wsparcie zespołu projektowego w dostosowaniu produktu do potrzeb klienta,
  • wsparcie zespołu sprzedażowego w procesie analizy wymagań klienta i przygotowywania ofert,
  • dostarczanie wsadu merytorycznego do ofert biznesowych,
  • monitorowanie rynku i analizowanie trendów,
  • współpraca w zakresie tworzenia strategii produktowej i odpowiedzialność za jej realizację,
  • prezentacje produktu.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania systemów dla Uczelni wyższych,
  • min. 2-letnie doświadczenie w roli Opiekuna Produktu,
  • min. 2-letnie doświadczenie analityczne w zakresie projektowania systemów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania systemów LMS i rekrutacja,
  • mile widziana znajomość metodyki Scrum.

Oferujemy:

  • dofinansowanie wypoczynku,
  • praca w największej spółce IT,
  • drużyna Asseco Active Team,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna.

  • Praca Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836