Product Owner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Connectis
23. 5. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem poszukujemy Technical Product Ownera do projektu rozwijającego rozwiązania wirtualnych kart i cyfrową platformę dla biznesowych klientów motoryzacyjnych, w tym również systemy zarządzania płatnościami i komunikacji

Tryb pracy: hybryda Warszawa

Twoje obowiązki

  • Współpraca z Product Managerami, Właścicielami Biznesowymi oraz Interesariuszami Biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań dotyczących produktu
  • Gromadzenie wymagań, opracowywanie modeli, dokumentów i specyfikacji potrzebnych do dostarczenia produktu
  • Prowadzenie dyskusji na temat priorytetów, oczekiwań i potrzeb w ramach frameworków Scrum/SAFe
  • Monitorowanie postępów pracy zespołu oraz reagowanie na ewentualne problemy lub opóźnienia
  • Stałe doskonalenie procesów i praktyk w ramach zespołu Agile

Wymagania

  • Wymagane minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu różnych obowiązków biznesowych, produktowych i zarządczych oraz minimum 5 lat doświadczenia jako Analityk Biznesowy/Systemowy
  • Silne zdolności biznesowe, umiejętność analitycznego myślenia, żywe zainteresowanie technologią oraz doświadczenie w zarządzaniu produktami
  • Doświadczenie i udokumentowany sukces w prowadzeniu międzynarodowych projektów
  • Doświadczenie w projektach Agile z zależnościami od systemów dziedzicznych
  • Silna praktyczna znajomość narzędzi takich jak Jira, Confluence
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w meetupach technologicznych
  • Indywidualnego Opiekuna który zajmie się sprawami kadrowo/HR-owymi
  • 5000PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
  • Bliską współpracę z doświadczonym zespołem Programistów, Testerów
  • Długofalową współpracę w dużej firmie o stabilnej strukturze
  • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie
  • Elastyczność w przypadku chęci zmiany projektu
  • Długofalową współpracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851