Product Owner
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
KRUK S.A
26. 5. 2024

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach.

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Product Owner

Zakres obowiązków:

  • Budowanie wizji rozwoju produktów i usług dostarczanych dla klienta wewnętrznego
  • Zarządzanie backlogiem
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z przedstawicielami klienta wewnętrznego
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi procesów oraz managerem zespołu IT przy identyfikacji potrzeb oraz ryzyk wynikających z proponowanych i realizowanych zmian
  • Raportowanie o postępach, zagadnieniach projektowych, zmianach i ryzykach wewnątrz organizacji

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość metodologii zwinnego wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność posługiwania się Jira lub otwartość na jej naukę
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za działania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej - mamy biuro we Wrocławiu
  • Elastyczny czas pracy (pracę rozpoczynamy między godz. 6:00 a 11:00)
  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Praca Toruń
  • Product manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064