Product Owner
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i zarządzanie wymaganiami biznesowymi
  • tworzenie specyfikacji technicznych oraz zarządzanie wymaganiami
  • tworzenie User Stories
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie współzależnościami między projektami
  • monitorowanie kluczowych parametrów projektu, raportowanie i prezentacja postępów projektu
  • kontrolę nad zakresem funkcjonalnym wraz z uzgadnianiem priorytetów i ewentualnych zmian
  • reagowanie na zmieniające się dynamicznie środowisko projektu
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji ze wszystkimi stronami projektu

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • doświadczenie na pograniczu analizy biznesowej i testowaniu
  • umiejętność zebrania i przełożenia potrzeb biznesowych na język technologii
  • doświadczenie w pracy z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi, w tym zwłaszcza z zespołami deweloperskimi
  • doświadczenie w metodykach Agile + Znajomość Jira
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • zaangażowanie do pracy oraz wysoka koncentracja do realizacji celów
  • samodzielność, kreatywność, inicjatywa
  • hybrydowy model współpracy (2 dni w tygodniu w biurze w Gdańsku)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia i uczestniczenia w ciekawych projektach dla międzynarodowych Klientów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • dowolną formę zatrudnienia (UoP / B2B)
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, cykliczne szkolenia, nauka języków obcych)
  • nowoczesne biuro oraz narzędzia pracy

  • Praca Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045