Product Owner
  • Sopot
Sopot, Sopot, Województwo pomorskie, Polska
ERGO Hestia
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie backlogiem produktu – tworzenie, priorytetyzacja oraz zarządzanie backlogiem w oparciu o potrzeby biznesowe, cele produktu oraz opinie interesariuszy,
  • definiowanie wizji produktu – opracowanie i komunikowanie jasnej wizji produktu dla zespołu oraz interesariuszy w celu dostosowania działań do strategii firmy,
  • współpraca z zespołem deweloperskim – regularne komunikowanie się z zespołem, wspieranie ich w rozumieniu wymagań oraz usuwanie ewentualnych przeszkód,
  • określanie priorytetów – podejmowanie decyzji dotyczących priorytetyzacji funkcji i zadań na podstawie ich wartości biznesowej, potrzeb użytkowników oraz dostępnych zasobów,
  • tworzenie roadmapy produktu – tworzenie harmonogramów dostarczana funkcjonalności w produkcie uwzględniających powiązania między rozwiązaniami,
  • tworzenie i zarządzanie historyjkami użytkownika – pisanie jasnych i szczegółowych historyjek użytkownika (user stories) z jasno określonymi kryteriami akceptacji,
  • monitorowanie postępów prac – ścisła współpraca z zespołem deweloperskim w celu monitorowania realizacji zadań i osiągania założonych celów w każdym sprincie,
  • zaangażowanie interesariuszy – regularna komunikacja z interesariuszami w celu zbierania informacji zwrotnych i przedstawiania postępów w rozwoju produktu,
  • zarządzanie cyklem życia produktu – dbanie o rozwój produktu na każdym etapie jego cyklu życia, od pomysłu po wdrożenie i optymalizację

Nasze wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w roli Product Ownera lub na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w pracy z zespołami Scrum/Agile oraz tworzeniu backlogu produktu i priorytetyzowaniu zadań,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, mapami drogowymi produktów i user stories,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak Jira, Confluence, czy innymi platformami do zarządzania backlogiem, projektami i dokumentacją,
  • zdolność do skutecznego przekładania wymagań biznesowych na techniczne dla zespołu deweloperskiego,
  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego w celu maksymalizowania wartości dostarczanej użytkownikom końcowym

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym (4 dni pracy zdalnej, 1 dzień pracy z biura)
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy,
  • pakiet benefitów

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116