Product Marketing Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Uniteam
30. 5. 2024

Product Marketing Manager Chcesz pracować w miejscu, gdzie Twoje pomysły kształtują przyszłość? Dołącz do Uniteam jako Product Marketing Manager i weź udział w kreowaniu innowacyjnych strategii marketingowych!
Sprawdź poniżej, co możemy Ci zaoferować i aplikuj już dziś!
Kim jesteśmy?
Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Na swoim koncie mamy ponad 1000 zrealizowanych projektów oraz jesteśmy producentem systemu PASK. Łączymy wieloletnie doświadczenie w branży IT z pasją do rozwoju biznesu. Uważamy, że dobra komunikacja pomiędzy zespołami, ułożone procesy IT oraz właściwie dobrane narzędzia są siłą napędową każdej firmy. Więcej dowiesz się na: https://uniteam.pl .
Dodatkowo:
• Średni staż pracy w Uniteam to 5 lat!
• Średnia liczba zrealizowanych zaplanowanych nadgodzin (np. przy wdrożeniach na produkcję) wynosi 1,5h w skali roku na osobę!
• W zespole Uniteam jest 49% ekspertów oraz 38% seniorów!
• Wymieniamy wiedzę podczas spotkań firmowych i Meetupów tematycznych!
• Mamy płaską strukturę i dbamy o atmosferę w pracy (30% pracowników ocenia ją jako dobrą a 70% jako bardzo dobrą)!
• Cyklicznie badamy satysfakcję z pracy w Uniteam a na podstawie wyników wdrażamy inicjatywy wewnętrzne!
• Chętnie się integrujemy, dyskutujemy i spędzamy wspólnie czas (w biurze lub poza nim).
• Korzystamy z platformy kafeteryjnej MyBenefit oraz pakietów Multisport!
. Zadania, w które się zaangażujesz jako Product Marketing Manager:
 Planowanie i ustalanie strategii marketingowej:
• kreowanie planów, ustalanie priorytetów oraz koordynacja realizacji prac;
• opracowywanie strategii kampanii, ich realizacja, monitoring i optymalizacja;
• definiowanie, wdrażanie i doskonalenie KPI poprzez różnorodne działania;
• określanie celów marketingowych.
 Komunikacja i promowanie naszych usług i produktów:
• reprezentowanie firmy poprzez udział w wydarzeniach, prezentacjach i prelekcjach;
• aktywne zbieranie opinii klientów w celu doskonalenia komunikacji i strategii;
• tworzenie treści marketingowych;
• tworzenie strategii komunikacji z klientami.
 Współpraca i koordynacja prac:
• współpraca i koordynacja działań zespołów oraz podwykonawców w zakresie marketingu;
• zarządzanie pracą zespołu i projektami marketingowymi.
 Rozwój i optymalizacja:
• ciągłe udoskonalanie strategii marketingowej;
• podejmowanie inicjatyw w celu stymulowania działań marketingowych oraz zwiększenia liczby leadów;
• monitorowanie pozycjonowania naszych produktów i usług;
• opracowywanie oraz realizacja kampanii marketingowych mających na celu pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie zaangażowania obecnych klientów. .
. Co będzie Twoim głównym celem w tej roli?
Wdrożenie procesu identyfikacji i rejestrowania leadów oraz podejmowanie działań w celu ciągłego zwiększenia liczby leadów. .
. Co jest niezbędne aby móc realizować w Uniteam?
• Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu b2b produktów/usług dedykowanych dla IT.
• Minimum rok doświadczenia w marketingu na stanowisku kierowniczym.
• Umiejętności leaderskie i zdolność do zarządzania zespołem i projektami.
• Doświadczenie w efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu.
• Doświadczenie w definiowaniu i realizacji KPI marketingowych (leady).
• Doświadczenie w wyznaczaniu celów, realizacji, monitorowaniu i optymalizacji kampanii marketingowych.
• Praktyczna znajomość Google Ads, Google Analitics, Linkedin Ads.
• Doświadczenie w wystąpieniach publicznych w roli prelegenta / prowadzącego.
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w mowie i w piśmie.
• Chęć podejmowania inicjatyw i zaangażowanie.
• Silne zorientowanie na cel i realizację zadań.
• Wysoka energia, pozytywne nastawienie, umiejętność motywowania do pracy.
• Chęć do ciągłego wdrażania usprawnień.
• Znajomość języka polskiego na poziomie C2 i angielskiego na poziomie min. B2.
. Co ułatwi Ci wdrożenie oraz realizację zadań?
• Ukończone studia wyższe na kierunku związanym z Marketingiem, Zarządzaniem Projektami lub Informatyką.
• Praktyczna znajomość Google Tag Manager oraz Hot Jar.
• Dobra znajomość narzędzi graficznych.
• Chęć spotykania się z zespołem na żywo.
$ Wynagrodzenie:
14 000 - 20 000 zł netto/mc na b2b
Tryb pracy:
Hybrydowy (w okresie wdrożeniowym około 4 dni w tygodniu z biura, po wdrożeniu minimum 2 dni w tygodniu z biura na Stadionie Narodowym w Warszawie).
+ możliwe wyjazdy na wydarzenia do innych miast w Polsce
◕Jak będzie wyglądała rekrutacja?
1. Rozmowa telefoniczna z HR (30min)
2. Spotkanie online z HR oraz Zarządem (1h)
3. Spotkanie w biurze z HR oraz i Zarządem (1h)
Zgłoszenia przyjmujemy:
- poprzez https://uniteam.pl/kariera/
- mailowo na @ lub @
Do aplikacji dołącz listę wydarzeń publicznych (max.5), w których pełniłeś/aś rolę prelegenta lub prowadzącego z krótkim opisem zakresu zadań.

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055