Product Manager with German (FMCG)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SALES HR
8. 6. 2024

Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako Product Manager będziesz wspierać nasz zespół zarządzania produktami w różnych zadaniach administracyjnych i operacyjnych. Odegrasz kluczową rolę w zapewnieniu płynnej realizacji procesów zarządzania produktami oraz w ułatwianiu skutecznej komunikacji między różnymi działami. To doskonała okazja dla osoby z pasją do branży FMCG i chęcią pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

- Wsparcie zespołu zarządzania produktami w codziennych zadaniach administracyjnych.

- Pomoc w przygotowywaniu i utrzymaniu dokumentacji produktowej,

- Koordynacja z wewnętrznymi działami, takimi jak Marketing, Sprzedaż i Łańcuch Dostaw, aby zapewnić terminowe i dokładne wprowadzenie nowych produktów oraz aktualizacje.

- Przeprowadzanie badań rynkowych i analiz w celu wspierania inicjatyw rozwoju i doskonalenia produktów.

- Wsparcie w zarządzaniu danymi produktowymi w systemach firmy, zapewniając ich dokładność i kompletność.

- Skuteczna komunikacja z interesariuszami w języku angielskim, dostarczanie niezbędnych informacji i aktualizacji.

- Pomoc w przygotowywaniu raportów, prezentacji i innych materiałów na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne.

- Uczestnictwo w projektach międzydziałowych oraz wsparcie zespołu zarządzania produktami w różnych zadaniach ad hoc.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- Biegła znajomość języka  niemieckiego w mowie i piśmie + dobra znajomość języka angielskiego

- Poprzednie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sektorze FMCG będzie dodatkowym atutem.

- Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

- Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole w dynamicznym środowisku.

- Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).

- Analityczne podejście i umiejętność prowadzenia badań oraz analizowania danych.

- Chęć nauki i adaptacji do nowych zadań i wyzwań.

OFERUJEMY

- umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)

- pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika

- możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)

- stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)

- pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)

- możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

  • Praca Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289