Product Manager - Przedstawiciel Handlowy (maszyny teleskopowe marki Manitou)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie i koordynacja kampanii produktowych dot. konkretnych produktów
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • analiza rynku i monitoring kampanii
  • podnoszenie poziomu sprzedaży
  • współpraca z klientami oraz innymi działami w firmie
  • raportowanie wyników

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż lub wynajem: ładowarki teleskopowe, maszyny m.in. koparki)
  • wysoka komunikatywność i umiejętność utrzymywania relacji
  • nastawienie na innowacje i wdrażanie nowych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego (szkolenia oraz kontakt z klientem anglojęzycznym)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania: woj. śląskie lub opolskie

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę, wynagrodzenie stałe + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • benefity (pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • swoboda w podejmowaniu decyzji

  • Praca Katowice
  • Product manager Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Menedżer marki Katowice
  • Manager Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448