Product Manager OTC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188424

Dla naszego klienta — dla jednej z wiodących międzynarodowych firm farmaceutycznych, mającej w swoim portfolio suplementy diety i wyroby medyczne poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko Procut Managera.
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie linią produków jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku farmaceutycznym w Polsce
  • Formułowanie celów rynkowych (krótko i długoterminowych)
  • Opracowanie, koordynacja, realizacja strategii i planu rozwoju aktualnych produktów, jak i strategii i planu rozwoju nowych produktów we współpracy z Key Account Managerami
  • Budowanie i realizacja przyjętych planów marketingowych oraz maksymalizacja sprzedaży,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących marki, konsumentów, grup docelowych i ich potrzeb, działań konkurencji, śledzenie trendów i wyników prowadzonej marki i przekładanie ich na plany marketingowe i działania operacyjne
  • Przygotowywanie i realizacja budżetu marketingowego
  • Wdrażanie i koordynowanie aktywności mediowych (prowadzenie kampanii reklamowych), współpraca z agencjami reklamowymi i domem mediowym
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Key Opinion Leaderami
  • Opracowanie i prezentacja założeń promocyjnych produktów dla działu sprzedaży
  • Podejmowanie działań podnoszących sprzedaż produktów
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i działem R&D

Wymagania:
  • Min 5-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera w firmie farmaceutycznej — warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu marketingu farmaceutycznego- zarządzanie produktem lub marką
  • Doświadczenie w zlecaniu i realizacji kampanii mediowych (digital, social media, TV)
  • Zdolności organizacyjne
  • Myślenie strategiczne i umiejętność analizy danych
  • Kreatywność i chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Umiejętność prezentowania i wystąpień publicznych
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpiecze nie życie
  • Kafeteria MyBenefit
  • Rabat na produkty firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567