Product Manager Ortodoncja
  • Cała Polska
mazowieckie, Cała Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Cała Polska
NR REF.: 1188042

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Product Manager Ortodoncja, która będzie odpowiedzialna za wprowadzanie produktów ortodontycznych do oferty. Poszukujemy kandydata z minimum 3-letnim doświadczeniem w ortodoncji, który zna rynek, klientów oraz ma umiejętności analizy rynku.

Praca zdalna lub hybrydowa, w zależności od miejsce zamieszkania (preferowane lokalizacje to woj. mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie, małopolskie, podkarpackie lub lubelskie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • wdrażanie produktów ortodontycznych do oferty,
  • analizę rynku i określanie polityki cenowej,
  • pozycjonowanie produktów marek własnych z segmentu ortodoncji,
  • budowanie relacji z kluczowymi klientami, partnerami biznesowymi oraz liderami opinii w branży ortodontycznej.

Wymagane umiejętności to analiza rynku, planowanie kampanii marketingowych, budowanie relacji z klientami oraz organizacja szkoleń i prezentacji. Osoby z doświadczeniem w sprzedaży ortodontycznej będą mile widziane.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją do ortodoncji i chcesz rozwijać się w dynamicznie rozwijającej się firmie, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584