PRODUCT MANAGER ORAZ HANDLOWIEC DS. SPRZEDAŻY / WYNAJMU NOWYCH MASZYN MARKI COMBILIFT.
  • Zator
Zator, Zator, małopolskie, Polska
Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.
18. 5. 2024

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - autoryzowany Dealer marki Manitou w Polsce, zajmująca się sprzedażą ,wynajmem i serwisem Wózków Widłowych Podnośników oraz Ładowarek Teleskopowych ,poszukuje kandydatów na stanowisko:PRODUCT MANAGER ORAZ HANDLOWIEC DS. SPRZEDAŻY / WYNAJMU NOWYCH MASZYN MARKI COMBILIFT.TEREN: CAŁA POLSKA

Obowiązki

  • • tworzenie i koordynacja kampanii produktowych dot. konkretnych produktów
  • • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • • analiza rynku i monitoring kampanii
  • • podnoszenie poziomu sprzedaży
  • • współpraca z klientami oraz innymi działami w firmie
  • • raportowanie wyników
  • • dbanie i jakość realizowanie zadań

Wymagania

  • • umiejętność analitycznego myślenia oraz zbieranie i przetwarzanie danych
  • • co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku
  • • wysoka komunikatywność i umiejętność utrzymywania relacji
  • • nastawienie na innowacje i wdrażanie nowych rozwiązań
  • • znajomość MS Office
  • • znajomość języka angielskiego
  • • czynne prawo jazdy B
  • • nieograniczona kreatywność
  • • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę : pensja + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • benefity (pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • duża swoboda w podejmowaniu decyzji

  • Praca Zator
  • Manager Zatory
  • Manager Zator
  • Operator maszyn Zator
  • Operator maszyn Zatory
  • Zator - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064