Product Manager
  • Mosina
Mosina, Mosina, Województwo wielkopolskie, Polska
Impakt S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy dystrybutorem oraz producentem marek m.in. jak Genesis, Natec, Fury czy Lanberg. Sprzedajemy nasze produkty na rynku polskim i zagranicznym – jesteśmy obecni w ponad 40 krajach . W naszym asortymencie znajdziesz przekrój produktów – akcesoria dla graczy, elektronikę użytkową, sieci komputerowe oraz wiele więcej .

Rozwój to jedna z naszych wartości firmowych, więc jeśli szukasz możliwości wykorzystania swoich umiejętności oraz chcesz pracować ze specjalistami z wieloletnią praktyką w firmie, która nie boi się nowych rozwiązańZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Product Manager

Miejsce pracy: Mosina k/Poznania

Poznaj nas lepiej: https://impakt.com.pl/

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka nad podległymi grupami produktowymi.
  • Przygotowywanie planów zakupowo-sprzedażowych dla podległych kategorii.
  • Dbanie o dostępność towaru, rezerwację oraz rotację produktów. A także analiza rotacji w systemie ERP i u partnerów handlowych.
  • Przygotowywanie ofert dla Działu Handlowego dla różnych kanałów sprzedaży.
  • Zlecanie zamówień do fabryk.
  • Współpraca z Działem Rozwoju Produktu nad rozwojem podległych grup produktowych. A także z Działem Marketingu oraz Działami wsparcia zakupów i sprzedaży.
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń wewnętrznych oraz dla podmiotów zewnętrznych.
  • Śledzenie trendów rynkowych, działań konkurencji oraz możliwości poprawy procesów.

Nasze wymagania:

  • Znajomość branży IT, RTV, GSM, CCTV lub pokrewnej.
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania popularnych platform sprzedażowych jak Allegro, Amazon, Ceneo.
  • Znajomość mechanizmów sprzedaży B2B i B2C.
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym pracę z tabelami przestawnymi.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w zakresie zadań (kontakt z partnerami oraz pracownikami zagranicznymi) - warunek konieczny.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (pracujemy z systemem do zarządzania projektami).
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, analityczne oraz strategicznego myślenia.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w Power BI.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych związane z analizą lub zarządzaniem zapasami (a także inne kierunki, które mogą okazać się wartością dodaną w Dziale Zarządzania Produktem).

To oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B – stabilne zatrudnienie w rozwijającej się branży
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, 100% finansowane zajęcia języka angielskiego, wyjazdy integracyjne, zniżki na produkty firmowe)
  • Udział w szkoleniach – możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem – dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do nowinek technicznych z branży IT
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu – sprawdź dojazd: Mosina, ul. Stanisława Lema 16

  • Praca Mosina
  • Manager Mosina
  • Mosina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563