Product Manager (branża kosmetyczna)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, przygotowywanie i wdrażanie nowych produktów kosmetycznych na rynek
  • utrzymywanie i budowanie efektywnych kontaktów z dostawcami: doradztwo produktowe, techniczne, kalkulacje, negocjacje finansowe, monitoring realizacji ofert
  • monitorowanie oraz analizowanie światowych i krajowych trendów rynkowych branży kosmetycznej
  • ścisła współpraca z R&D w zakresie tworzenia nowych formuł i receptur
  • tworzenie i koordynowanie harmonogramu wdrożeń
  • ponoszenie odpowiedzialności za pełen cykl życia produktu
  • współpraca z grafikiem i drukarnią przy tworzeniu opakowań

Nasze wymagania

  • makijaż to twoja pasja, a praca z produktem sprawia Ci radość
  • świetnie orientujesz się w trendach i nowinkach, w branży kosmetycznej
  • potrafisz kreatywnie rekomendować nowości, składniki lub receptury zgodnie z aktualnymi trendami
  • pracujesz projektowo i masz doświadczenie w opracowywaniu, przygotowaniu i wdrażaniu nowych produktów kosmetycznych na rynek – warunek konieczny
  • wiesz jak zadbać, by produkt spełniał potrzeby rynku i konsumentów
  • jesteś graczem zespołowym, umiesz komunikować swoje decyzje, cenisz sobie konstruktywną dyskusje i jesteś asertywny/a

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • dostęp do programu MultiSport oraz platformy rozwojowej MultiLife
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • …ale przede wszystkim – czeka Cię miłe powitanie przez fantastyczny Dział HR i solidne wdrożenie przez Twojego przyszłego przełożonego, a naszego kierownika Działu Produktu oraz fantastyczny zespół doświadczonych specjalistów, z którymi „biurko w biurko” będziesz realizować ciekawe projekty ?

  • Praca Kraków
  • Product manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776