Product Manager (Aparatura Modułowa)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SalesHR
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analizy produktowe w określonej grupie asortymentowej (aparatura modułowa)
  • wdrażanie nowości, współpraca z dostawcami z zagranicy
  • przygotowywanie informacji (opisy techniczne) dla działu marketingu pod kątem przygotowywania katalogów
  • kontakty i wymiana korespondencji z jednostkami certyfikującymi
  • opieka nad grupą asortymentową

WYMAGANIA:
  • znajomość branży elektrycznej - szczególnie aparatury modułowej min 2 lata
  • praktyczne umiejętności wskazania zastosowania aparatury modułowej
  • znajomość dyrektyw europejskich, norm oraz wymagań dla aparatury modułowej
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • gotowość do relokacji (okolice Warszawy) - firma partycypuje w kosztach wynajmu mieszkania

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe : 15 000 - 20 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia
  • dodatkowe premie
  • ubezpieczenie zdrowotne, życiowe, karta sportowa
  • bardzo dużą samodzielność w stabilnej firmie na rynku, która rozszerza swój dział
  • partycypację w kosztach wynajmu mieszkania (okolice Warszawy)

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370