Product Manager
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Dla naszego klienta, jednego z największych na świecie producentów
działających w segmencie wyrobów dekoracyjnych,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. Produktu

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing),
  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży, mile widziane branże z 2 szczeblami dystrybucji,
  • Dobra wiedza nt. technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość zasad z zakresu merchandisingu,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość program Excel,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy,
  • Nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i strategiczna orientacja biznesowa,
  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • samochód służbowy,
  • bogaty pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie do posiłków
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • dodatkowe dwa dni urlopu
    • programy jubileuszowe
    • pikniki rodzinne, paczki świąteczne dla dzieci
    • i wiele innych!

Zadania

  • Rozwój sprzedaży i kontakty z kluczowymi klientami kanału Rynku Niezależnego,
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży,
  • Udział w procesach planowania sprzedaży, prognozowania i budżetowania,
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz założeń biznesowych,
  • Analiza działalności powierzonych klientów w celu identyfikowania ich potrzeb i proponowania rozwiązań,
  • Wprowadzenia narzędzi sprzedaży mających na celu wzrost udziałów sprzedaży u powierzonych klientów,
  • Planowanie oraz koordynowanie działań związanych z przygotowaniem aktywności sprzedażowych,
  • Opracowywanie raportów, prezentacji, wniosków ze zrealizowanych działań oraz planów,
  • Współtworzenie i rozwijanie procesów firmy w których uczestniczy dział sprzedaży.

  • Praca Dębica
  • Manager Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080