Product Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Incom Group S.A.
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzonymi kategoriami produktowymi
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (obrót i zysk) w podległych kategoriach produktowych
  • budowanie relacji i współpraca z dotychczasowymi producentami i dostawcami
  • pozyskiwanie nowych dostawców
  • tworzenie oraz realizacja polityki cenowej i marżowej produktów
  • zarządzanie rotacją w poszczególnych kategoriach produktowych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • planowanie wew. i zewnętrznych działań sprzedażowych i marketingowych
  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie do dostawców i Zarządu
  • organizacja oraz przeprowadzanie szkoleń dla Działu Handlowego i Partnerów firmy
  • uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach organizowanych przez dostawców

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób:
  • analizujących otoczenie branży IT i wyciągających z niego wnioski wspierające podejmowanie decyzji biznesowych
  • komunikatywnych i nie mających problemów z nawiązywaniem relacji z partnerami biznesowymi
  • biegle posługujących się Excelem oraz posiadających znajomość innych narzędzi pakietu MS Office
  • posiadających znajomość zagadnień logistyki i dystrybucji
  • potrafiących komunikować się w j. angielskim w piśmie i w mowie
  • samodzielnych, ambitnych i odważnych
  • umiejących podejmować niestandardowe decyzje i brać za nie odpowiedzialność
  • dla których trudności to wyzwania i moment na wykazanie swojej kreatywności i umiejętności szukania rozwiązań
  • dobrze zorganizowanych i optymalnie zarządzających własnym czasem
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Product Managera, Sales Managera lub Junior Product Managera w dystrybucji IT

To oferujemy

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów IT
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku (9-17)
  • szkolenia wprowadzające pod okiem profesjonalistów
  • ogromny zastrzyk wiedzy który wpłynie na Twój rozwój osobisty
  • niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę w różnorodnym zespole
  • nowoczesne biuro z prywatnym parkingiem
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Allianz, owoce

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na www.incomgroup.pl

Znajdziesz nas też na Facebooku i Twitterze

  • Praca Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075