Product Manager
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Województwo mazowieckie, Polska
Mamyito.pl
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

mamyito.pl to supermarket online działający na rynku czwarty rok, będący częścią większej grupy kapitałowej. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Product Managera/Product Ownera, która dołączy do naszego zespołu i weźmie udział w rozwoju naszej platformy sprzedażowej oraz innych aplikacji wspierających procesy organizacyjne.

Lesznowola

Zadania:

- Tworzenie, zarządzanie i utrzymanie backlogu;

- Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań;

- Dokumentowanie wymagań i specyfikacji w sposób zrozumiały dla zespołów technicznych i biznesowych;

- Testowanie i akceptacja funkcjonalności dostarczanych w ramach sprintów;

- Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych;

- Rozpisywanie zadań na podstawie stworzonej specyfikacji;

- Współpraca z zespołem deweloperskim i interesariuszami z różnych obszarów biznesowych;

- Organizacja i prowadzenie spotkań projektowych.

Wymagania:

- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli PM/PO w projektach IT;

- Umiejętności prowadzenia rozmów i zbierania danych zapewniające pozyskiwanie wiedzy z obszaru dotyczącego klienta biznesowego oraz formułowanie wymagań biznesowych;

- Umiejętności analityczne;

- Znajomość zagadnień integracji systemów;

- Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się;

- Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT;

- Znajomość Jira i Confluence

- Doświadczenie w branży Ecommerce;

- Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wymagań biznesowych;

- Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,

- Pracę w przyjaznym zespole, w atmosferze sprzyjającej innowacjom,

- Pracę przy ciekawych projektach, które mają realny wpływ na biznes,

- Możliwość uczestniczenia w budowaniu dużej platformy sprzedażowej Ecommerce,

- Brak kontaktu z klientami zewnętrznymi (wytwarzamy oprogramowanie wyłącznie na nasze potrzeby),

- Brak oficjalnego dress code’u.

  • Praca Lesznowola
  • Manager Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584