Product Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Zott Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Twój zakres obowiązków:

-         prowadzenie projektów z zakresu wprowadzania produktu na rynek, promocji oraz marketingu online

-         współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie projektów opakowań, content marketingu i kampanii w mediach społecznościowych

-         rozwój nowych produktów (NPD)

-         analiza wyników sprzedażowych oraz ustalenia i ewaluacja KPI’s kampanii

-         przygotowywanie prezentacji sprzedażowych

-         monitorowanie rynku i konkurencji

-         koordynowanie budżetu marketingowego

-         wsparcie w rozwoju strategii i komunikacji marki

Nasze wymagania:

-         co najmniej 3-letnie doświadczenie poparte sukcesami w dziale marketingu online

-         samodzielne prowadzenie projektów, m.in. wprowadzanie produktu na rynek

-         planowanie, organizacja i prowadzenie promocji marketingowych i sprzedażowych wraz z analizą i ewaluacją

-         znajomość struktur handlu w branży FMCG

-         bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

-         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów

-         prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

-         znajomość narzędzi e-marketingu (tj. Google Analytics, Facebook Business Manager, CMS Typo3)

-         znajomość trendów digitalowych w komunikacji z konsumentem, zrozumienie online’owych narzędzi komunikacyjnych i kanałów mediowych

To oferujemy:

-         praca z rozpoznawalnymi markami

-         praca w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole

-         pakiety: medyczny, sportowy, socjalny

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838