Product Manager
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii produktowej grupy termoregulacji i automatyki domowej
  • weryfikacja technicznych i prawnych wymagań związanych z wdrożeniem produktu
  • współpraca z zespołami R&D, marketingu, sprzedaży oraz produkcji w celu efektywnego wprowadzenia produktów na rynek
  • przygotowywanie i prezentacja raportów oraz rekomendacji dotyczących rozwoju produktów
  • analiza wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań mających na celu optymalizację oferty produktowej
  • monitorowanie rynku, trendów i działań konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości produktowych
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży grzewczej lub HVAC
  • umiejętność planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy
  • znajomość pakietu Office i PowerBi
  • samodzielność i dobra organizacja czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie – częściowo uwarunkowane wynikami
  • wsparcie doświadczonego i profesjonalnego zespołu
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Manager Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851