Product Manager – marka własna Encor
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kompleksowym portfolio produktów PV marki Encor (falowniki, magazyny energii, moduły).
  • Zarządzanie ekosystemem Corab One (aplikacja do monitorowania i zarządzania instalacją OZE).
  • Przygotowanie propozycji wartości dla ustalonych grup Klientów.
  • Analiza potrzeb Klienta z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi analitycznych i współpracą z kanałami sprzedażowymi na rynku polskim i europejskim.
  • Prognozowanie rynku oraz sprzedaży Spółki w kategoriach produktowych.
  • Analiza działań konkurencji w ramach odpowiedzialności za kategorie produktowe.
  • Współpraca w przygotowaniu komunikacji produktów.
  • Generowanie pomysłów na nowe produkty i nowe rozwiązania.
  • Zarządzanie polityką cenową i pozycjonowanie kategorii produktowych.
  • Prowadzenie szkoleń dla Zespołu Handlowego i Klienta.
  • Udział w negocjacjach z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków co najmniej 4 lata.
  • Praktyczna znajomość systemów PV, ze szczególnym uwzględnieniem falowników i magazynów energii oraz aplikacji sterujących tymi urządzeniami.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, mile widziane certyfikaty.
  • Znajomość pakietu Office, Power Point, Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym.
  • Umiejętność budżetowania oraz tworzenia analiz.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu i Umowę o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • Menedżer marki Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544