Product Manager – konstrukcje PV
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie cyklem życia produktu w kategorii konstrukcji PV
  • Planowanie i koordynacja kampanii produktowych
  • Kalkulacja rentowności kategorii
  • Udział w kształtowaniu polityki cenowej
  • Obserwacja i analiza branży
  • Reprezentacja spółki
  • Współpraca z dostawcami i pozostałymi działami spółki
  • Przestrzeganie polityki, procedur, instrukcji, standardów i zarządzeń obowiązujących w Spółce
  • Realizacja Polityki Jakości firmy

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość konstrukcji PV
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość pakietu Office, Power Point, Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • Umiejętność budżetowania oraz tworzenia analiz
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Wczasy pod gruszą

  • Praca Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941