Product Manager – Elektronika i Mikromobilność
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Barel Poland
16. 9. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Barel Poland poszukuje obecnie doświadczonego specjalistę na pozycję Product Managera. Na tym stanowisku będziesz odpowiadał(a) za cały cykl produktu w jednym z obszarów: mikromobilność (hulajnogi elektryczne i akcesoria), SmartHome (np. smartwatche, projektory, TV, słuchawki itp.) lub inne pokrewne kategorie – jesteśmy też otwarci na zupełnie nowe typy produktów!

Nasza firma jest w fazie szybkiego wzrostu, dlatego poszukujemy osób, które lubią brać udział w ambitnych przedsięwzięciach, dotrzymają tempa w dynamicznym rozwoju, i wezmą odpowiedzialność za kategorie, które wygenerują wielomilionowy obrót.

Zakres zadań:

  • Realizacja planu strategii produktów od pomysłu do wprowadzenia na rynek,
  • Przygotowanie planu asortymentowego dla danej kategorii produktów (planowanie ilości, cen SRP, liczby modeli, kolorów na dany sezon) w oparciu o analizę sezonu, analizę rynku, klienta, trendów
  • Sprawne i efektywne zarządzanie podległą kategorią i koordynowanie procesu produkcji podległego asortymentu od momentu powstania projektu do dostawy na magazyn (zakładanie kodów, tworzenie zamówienia, wzorów, dokumentacji technicznej, prowadzenie procesów negocjacyjnych, obsługa finansowa faktur i innych dokumentów)
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami: głównie chińskimi, ale też europejskimi, pozyskiwanie nowych dostawców oraz zarządzanie relacjami z dostawcami
  • Samodzielne prowadzenie procesu negocjacyjnego oraz warunków współpracy z dostawcami
  • Kontrolowanie i rozliczanie terminowości dostaw, odpowiedzialność za terminowe dostawy produktów ścisła współpraca z działem logistyki
  • Kreowanie polityki jakościowej wewnątrz organizacji. Prowadzenie procesów kontroli jakości – przed przystąpieniem do produkcji (umowy z dostawcami), przygotowanie procedury zakupowej, organizacja QC przed wysyłką, weryfikacja raportów i kontrola na wejściu do magazynu
  • Przygotowywanie prostych zestawień i analiz w ramach zarządzanych grup produktowych.
  • Współpraca między działami firmy w celu zapewnienia spójności działać i osiągnięcia wspólnych celów.
  • realizowanie celów ustalonych przez przełożonego
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku - co najmniej 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu całym cyklem życia produktu
  • Dobre rozumienie specyfiki branży elektroniki użytkowej lub pokrewnej
  • Organizowanie dystrybucji w kanale retail i zrozumienie wyzwań tego obszaru
  • Historia współpracy z zagranicą, w tym sprowadzanie towaru do dystrybucji
  • Samodzielność, ambicja, doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (minimum B2+)
  • Profesjonalna obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela
  • Doświadczenie w pracy z „marką własną” firmy pożądane
  • Udział w targach jako wystawca będzie bardzo dużym atutem

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kwartalny system premiowy zależny od wyników.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Aktywny udział w szeroko zakrojonej ekspansji na rynki zagraniczne
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Kraków
  • Product manager Kraków
  • Elektronik Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584