Product Designer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
PhotoAiD
17. 5. 2024

Jesteśmy firmą technologiczną, która działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

O PhotoAiD w liczbach:

  • 1 promil ludzkości zrobił już u nas zdjęcie, a to dopiero początek :)
  • 100+ krajów (punkty wysyłki na 4 kontynentach!)
  • 100+ osób na pokładzie i cały czas doskonała atmosfera - chcemy aby czas spędzony w pracy był jak najlepszy!
  • 10 ab testów tygodniowo - lubimy działać w oparciu o dane
  • 10.000 typów dokumentów - od karty wędkarskiej po paszport Mozambiku
  • 10.000.000 zdjęć treningowych, na których nauczyliśmy naszą sztuczną inteligencję

Do naszego zespołu Produktu szukamy aktualnie kandydatów na rolę Product Designera.

Zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika, tworzenie interakcji, prototypowanie nowych funkcjonalności dla stron web i aplikacji (Figma)
  • Aktywne uczestnictwo w całym procesie projektowym, począwszy od etapu badań, aż po finalne wdrożenie
  • Proponowanie kierunków rozwoju produktu i nowych funkcjonalności, opierając się na danych analitycznych oraz feedbacku od użytkowników
  • Uczestnictwo w warsztatach produktowych
  • Bliska współpraca z zespołem (Designerzy, Programiści, Product Ownerzy, Analitycy)
  • Opracowywanie i projektowanie testów A/B
  • Rozwój i utrzymanie design systemu
  • Prezentacja i obrona przedstawianych rekomendacji rozwiązań projektowych wśród interesariuszy

Nasze wymagania względem kandydatów:

  • Doświadczenie jako Product Designer lub UX/UI designer (min. 3 lata) - najlepiej w firmie rozwijającej swój Produkt
  • Umiejętności w zakresie projektowania graficznego (Adobe Cloud)
  • Umiejętność projektowania wireframeów, interfejsów użytkownika i prototypowania (używamy Figmy)
  • Bardzo duża dbałość o detale
  • Portfolio z aktualnymi projektami lub wdrożone, produkcyjne projekty
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka asertywność
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów użyteczności i wywiadów z użytkownikami (nice to have)
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu Design Systemów (nice to have)

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju we wspierającym, innowacyjnym środowisku
  • Sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i stanowiska - zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy
  • Workation na Teneryfie - posiadamy biuro dostępne dla PhotoAiDersów na jednej z Wysp Kanaryjskich
  • Prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Karta Multisport
  • Lekcje języków obcych
  • Employee Stock Option Plan, czyli program, dzięki któremu każdy PhotoAiDers może stać się współwłaścicielem firmy i przez to mieć realny udział w naszym wspólnym sukcesie

Jak zaaplikować

  1. Prześlij swoje CV w języku polskim lub angielskim.
  2. Do aplikacji załącz swoje portfolio lub linki do wdrożonych, produkcyjnych projektów.
  3. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli zdecydujemy, że Twój profil wpisuje się w to, czego szukamy.

Już teraz - dziękujemy za Twoją aplikację! Stay tuned!

  • Praca Poznań
  • Product manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322