Product Data Analyst
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
STS
26. 5. 2024

Do naszego zespołu DATA szukamy SENIOR/MID PRODUCT DATA ANALYST

Dołącz do 8-osobowego zespołu DATA i wspieraj nasze zespoły produktowe w podejmowaniu trafnych decyzji opartych na danych.

Pracujemy na danych +/- 1.5M użytkowników, zajmując się wsparciem w podejmowaniu zarówno kluczowych decyzji biznesowych jak i rozwoju samego produktu

Zależy nam na wzmocnieniu zespołu osobą, która:

  • Potrafi efektywnie analizować dane w celu poszukiwania insightów oraz trendów.
  • Jest dojrzałym analitykiem, który potrafi doszukiwać się wniosków i prawidłowości w danych.
  • Chce współtworzyć produkt w oparciu o dane (data-driven).

Wymagania:

  • Dobrze dogadujesz się z ludźmi - zespołem i biznesem (tzw. klientem wewnętrznym).
  • Lubisz pomagać innym (merytorycznie).
  • Masz duże doświadczenie w pracy z SQL.
  • Masz duże doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych (złożonych) dashboardów (najlepiej w Tableau, ale inne narzędzia do wizualizacji danych również będą odpowiednie).
  • Masz doświadczenie jako analityk danych, BI Developer lub podobne.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w analityce webowej oraz znajomość Google Tag Manager i GA4.
  • Fajnie, jeśli masz doświadczenie w Google Cloud Platform (BigQuery).
  • Duży plus za znajomość Pythona lub JavaScript (o Excela nie pytamy, bo to oczywiste).

Obowiązki:

  • Analiza zachowań i preferencji użytkowników w celu poszukiwania insightów oraz trendów.
  • Ścisła współpraca z zespołem produktowym przy projektowaniu i optymalizacji rozwiązań dla klienta.
  • Implementacja i konfiguracja narzędzi analitycznych.
  • Tworzenie i analizowanie ścieżek użytkowników, aby zrozumieć i zoptymalizować ich doświadczenia.
  • Przeprowadzanie zaawansowanych analiz danych (BigQuery).

Oferujemy:

  • Pracę w świetnym zespole, którego siłą jest pasja i współpraca,
  • Pracę pod skrzydłami przypisanego partnera w procesie onboardingu,
  • Komfort pracy nad rozwojem własnego produktu w międzynarodowym środowisku,
  • Wygodne stanowisko pracy,
  • Znajomość metod zwinnych i narzędzi organizacji pracy,
  • Nowoczesne biuro w Katowicach z konsolą PS4 i piłkarzykami,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną,
  • Bezpłatne bilety na mecze reprezentacji Polski,
  • Urozmaicone śniadania i obiady w dobrej cenie w naszym rewelacyjnym i wyjątkowym Bistro (raz w miesiącu także foodtruck za pół ceny),
  • Ścieżka rozwoju osobistego oraz budżet na kursy i szkolenia,
  • Codziennie świeże owoce, dobra kawa i zdrowe przekąski,
  • Poszanowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz elastyczne godziny pracy,
  • Płatny urlop dla B2B

  • Praca Katowice
  • Product manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696