Process Manager
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z O. O.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

W 2025r. firma Action Logistics Poland zamierza otworzyć 4 już centrum dystrybucyjne na terenie Polski, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie prężnie rozwijającej się w Europie sieci sklepów Action.

W związku z tym, do nowo powstającego obiektu poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. Procesu. Osoba ta, będzie odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie procesami logistycznymi oraz zespołem przy zapewnieniu najwyższej jakości oraz efektywności.

Osoba na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do DC Managera w Dunikowie.

Opis stanowiska:

• Zarządzanie oraz audytowanie procesów centrum dystrybucyjnego z zachowaniem najwyższej efektywności oraz jakości,

• Przedstawianie oraz wdrażanie propozycji wydajnych, a także skutecznych metod pracy o możliwie najmniejszej złożoności,

• Zarządzanie oraz analiza zmian zgodnie z centralnymi wytycznymi,

• Umiejętność zarządzania projektami,

• Zapewnianie terminowej realizacji zadań zgodnie z przyjętymi zasadami oraz wytycznymi,

• Zarządzanie zespołem specjalistów ds. kontroli procesu oraz specjalistów ds. kontroli stanów magazynowych,

• Doskonalenie umiejętności członków zespołu, inspirowanie ich oraz motywowanie,

• Zarządzanie kluczowymi dźwigniami logistycznymi oraz kosztami centrum dystrybucyjnego,

• Optymalizacja procesów magazynowych działów operacyjnych,

• Dbałość o jakość świadczonych usług,

• Dbałość o realizację zadań zgodnie z zasadami oraz standardami Action przy jednoczesnym uwzględnianiu priorytetów oraz przy zapewnieniu zgodności z przepisami oraz regulacjami dot. miejsca pracy, środowiska, a także bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów logistycznych,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w zakresie logistyki oraz handlu detalicznego),
  • Wykształcenie wyższe (min. wyższe niepełne, preferowane w zakresie logistyki),
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą liczbą pracowników,
  • Znajomość języka angielskiego min. B2,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność zarządzania zespołem,
  • Gotowość do wyjazdów szkoleniowych na etapie budowy obiektu.

To oferujemy

  • Autonomiczne stanowisko w nowo otwieranym centrum dystrybucyjnym,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Premia roczna,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • 15% zniżki na produkty oferowane przez sklepy Action.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

6000 różnych artykułów. Co tydzień wiele nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!

Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie trzynaście centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.

Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Masz już doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj!

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690