Process Manager
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
SALLOYTECH sp. z o.o.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Otwock

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami operacyjnymi ustalonymi w systemie zarządzania jakością ISO9001/AS9100 i procesami pomocniczymi prowadzonymi przez przedsiębiorstwo produkcyjne.
  • Monitorowanie procesów i projektów, aby zapewnić realizację zadań zgodnie z planem, wykrywanie i raportowanie nieprawidłowości oraz analizowanie wskaźników w celu identyfikacji obszarów do poprawy.
  • Opis, wdrażanie nowych procesów operacyjnych oraz optymalizacja obecnych. Analizę obszarów do poprawy oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie nowych procesów.
  • Zarządzanie projektami z zakresu działań operacyjnych spółki oraz projektami B+R, w oparciu o metodologie zwinne i klasyczne, obejmujące planowanie, organizację i zarządzanie projektami, nadzór nad rozliczaniem.
  • Planowanie budżetu projektów i nadzór nad ich realizacją (controlling). Opracowywanie budżetów projektów, monitorowanie wydatków, kontrola kosztów, analiza odchyleń budżetowych i podejmowanie działań korygujących, a także regularne raportowanie stanu projektów do zarządu.
  • Przedkładanie propozycji działań zwiększających efektywność przedsiębiorstwa.
  • Wdrożenie w przedsiębiorstwie praktyk zarządzania projektami oraz zadaniami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub związanym z zarzadzaniem projektami, procesami operacyjnymi w firmie produkcyjnej.
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu zarządzania, inżynierii produkcji.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzeniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi.
  • Umiejętność opisu i analizy procesów oraz identyfikacji obszarów do optymalizacji.
  • Znajomość zasad i technik optymalizacji procesów.
  • Podstawowa wiedza z zakresu obiegu dokumentów w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność budżetowania i controlingu finansowego projektów i procesów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w firmie produkcyjnej– zrealizowane przynajmniej dwa projekty na stanowisku Project Managera .
  • Znajomość poszczególnych metodyk zarzadzania projektami.
  • Umiejętność dopasowania właściwej metodyki do specyfiki danego projektu i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy. Wielozadaniowość i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i prezentacyjne oraz związane z prowadzeniem szkoleń.
  • Myślenie analityczne.
  • Znajomość programów do zarządzania procesami i projektami (np. Trello, MS Project lub innych).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne warunki finansowe, w tym podstawę kontraktową oraz system premii i bonusów zależnych od wyników pracy i realizacji projektów.
  • Pakiet benefitów, obejmujący dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, nauki języków, szkoleń i kursów, spotkań integracyjnych, parkingu dla pracowników oraz dofinansowanie do posiłków.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w oparciu o szkolenia i kursy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przemyśle lotniczym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Salloytech specjalizuje się w wytwarzaniu części oraz materiałów eksploatacyjnych używanych w procesach technologicznych produkcji, naprawy oraz badań elementów silników lotniczych. Naszymi głównymi klientami są laboratoria oraz fabryki produkujące i naprawiające części silników turbowentylatorowych na całym świecie.

Zależy nam na tworzeniu przyjaznego środowiska pracy, które wspiera równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dbamy o to, aby każdy mógł rozwijać się zawodowo, jednocześnie ciesząc się satysfakcjonującym życiem prywatnym.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznej i innowacyjnej firmie przemysłu lotniczego, która docenia zaangażowanie i profesjonalizm!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SALLOYTECH sp. z o.o. z siedzibą w: Andrzeja Sołtana 7, 05-400 Otwock (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@salloytech.com.

  • Praca Otwock
  • Manager Otwock
  • Manager otwocki
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080