Proces Automation Specialist
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Aktualnie, dla naszego klienta jeden z największych partnerów handlowych w Europie Północnej w zakresie dystrybucji rozwiązań dla firm elektrycznych i przemysłowych poszukujemy Proces Automation Specialist. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku w oparciu o oddziały zlokalizowane na terenie całego kraju. Rozwija także Centrum Usług Wspólnych, które wspiera całą grupę w obszarach danych podstawowych, planowania materiałowego, finansów, zarządzania produktami i rozwoju rynku.

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister w zakresie informatyki, inżynierii, zarządzania - preferowane systemy informacyjne, analiza danych lub dziedzina pokrewna)
  • Preferowane 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty automatyki
  • Pomyślna realizacja projektów automatyzacyjnych
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w korzystaniu z platform Robotic Process Automation (RPA) (np. Power Automate, PowerApps itp.), Visual Basic (VBA)
  • Znajomość procesu automatyzacji testów, infrastruktury obejmującej serwery, pamięci masowe, firewalle, platformy bazodanowe itp.
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji procesów, projektów i narzędzi
  • Doświadczenie w pracy w podejściu Agile/SCRUM
  • Doświadczenie we współpracy w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność samodzielnego badania i rozwiązywania złożonych problemów
  • Doskonałe umiejętności analityczne umożliwiające m.in. analiza awarii
  • Skrupulatność i proaktywność
  • Bardzo dobra znajomość automatyki i jej wymagań
  • Bardzo dobre umiejętności planowania, ustalania priorytetów i organizacji pracy
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i duch pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy w kulturze wzajemnego feedbacku
  • Doświadczenie w pracy z SAP
  • Znajomość administracji SharePoint i Access będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu; w okresie próbnym mile widziane częste wizyty w biurze)
  • Prywatna opieka medyczna – Medicover
  • Karta lunchowa
  • Elastyczne godziny pracy 7-9
  • Darmowy kurs języka angielskiego
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Biuro zlokalizowane w centrum miasta

Zadania

  • Wsparcie rozwiązań automatyzacyjnych w całym cyklu życia projektu (projektowanie, tworzenie, wdrażanie, testowanie, utrzymanie, ulepszanie) przy użyciu skryptów RPA (Power Automate), VBA i SAP
  • Utrzymywanie już wdrożonych narzędzi automatyzacji (roboty, makra itp.) i archiwa kodów
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji narzędzi
  • Rozwiązywanie incydentów (w ramach uzgodnionych SLA)
  • Przeprowadzenie analiz procesowych identyfikujących i definiujących wymagania dotyczące potencjału automatyzacji we współpracy z zespołami biznesowymi i lokalnymi
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami i innymi działami (programistami, architektami i analitykami) w celu zapewnienia ciągłości procesów, efektywnej integracji procesów, a także dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
  • Przyczynianie się do rozwoju frameworku automatyzacji, modelu działania w zespole, ciągłego rozwoju koncepcji, metod i narzędzi wspierających automatyzację
  • Tworzenie i utrzymywanie szczegółowej dokumentacji procesu
  • Postępowanie zgodnie z polityką firmy dotyczącą automatyzacji
  • Kierowanie się wysoką jakością pracy i dzielenie się najlepszymi praktykami w zespole
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych dla (nowych) pracowników oraz prowadzenie dla nich szkoleń
  • Raportowanie wyników pracy własnej i zespołu

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030