Próbkobiorca/Kierowca w laboratorium mikrobiologicznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Mikrolab Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Mikrolab sp. z o.o. – działające od 1992 roku niezależne akredytowane laboratorium kontrolne. Zajmuje się badaniem czystości produktów oraz wykonywaniem wszelkich prac badawczych na potrzeby producentów i klientów indywidualnych.
Próbkobiorca
Miejsce pracy: Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Twój zakres obowiązków
• Pobieranie, odbieranie i transportowanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi; normami, procedurami badawczymi, instrukcjami;
• Prawidłowe oznakowanie próbek i rejestracja próbek;
• Prowadzenie zapisów technicznych dotyczących pobierania próbek;
• Dbanie o sprzęt, wyposażenie pomiarowe i pomocnicze;
• Umiejętność pracy pod presją czasu.
Nasze wymagania:
• Prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
• Wykształcenie minimum średnie;
• Samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy;
• Zaangażowanie i odpowiedzialność;
• Dyspozycyjność co najmniej 2 x w tygodniu
Mile widziane
• Wykształcenie kierunkowe (biotechnologia)
• Studenci ostatniego roku
To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie;
• Umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa B2B – w zależności od preferowanej formy zatrudnienia/współpracy;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji z zaplanowaną ścieżką rozwoju finansowego wynikającą ze wzrostu doświadczenia i posiadanych kompetencji;
• Dynamikę zadań, brak stagnacji w codziennych obowiązkach.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) drogą elektroniczną na adres: @
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji w firmie Mikrolab Sp. z o.o.
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7 zgodnie z art.6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”
Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Nasza Polityka Ochrony Danych Osobowych określa zasady wykorzystania i przechowywania Pani/Pana danych. Polityka Ochrony Danych Osobowych jest dostępna w siedzibie Firmy oraz na stronie internetowej pod adresem www.mikrolab.waw.pl. Administratorem danych osobowych, których nam Pan/Pani dostarcza w ramach procesu rekrutacyjnego jest Mikrolab Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubelskiej 5/7, 03-802 Warszawa oraz prowadząca stronę internetową www.mikrolab.waw.pl. Z publicznych źródeł lub od poprzednich pracodawców możemy zbierać następujące dane osobowe: Imię i Nazwisko; Adres zamieszkania/zameldowania/korespondencyjny; Ukończone szkoły, dane dotyczące działalności zawodowej; Data urodzenia; Dane kontaktowe, w tym adres poczty elektronicznej lub inne formy komunikacji elektronicznej; Numer telefonu; Wizerunek. Dane zbierane są na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody (art. 6 ust 1 pkt a RODO) w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji, przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych w Firmie. Podanie danych jest dobrowolne. Nie podanie danych spowoduje brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane nie będą podlegały profilowaniu ani innym formom zautomatyzowanego przetwarzania. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratorów, np.: dostawcy usług IT; zewnętrznej firmie headhunterskiej; Poczcie Polskiej S.A. lub Firmie zajmującej się usługami kurierskimi, przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie na wyraźne zlecenie Administratora. Ponadto, Pani/Pana dane nie są udostępniane stronom trzecim, chyba że jest to wyraźnie wymagane przepisami prawa. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do prowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym czasie, prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania oraz przenoszenia danych. Ma Pan/Pani także prawo do żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W celu realizacji tych praw należy skontaktować się poprzez e-mail na adres @ lub wysyłając list na adres ul. Lubelska 5/7, 03-802 Warszawa. W przypadku zastrzeżeń co do legalności przetwarzania danych ma Pan/Pani prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687