Prm zatrudni Młodszą Księgową / Księgowego
  • Bielawa
Bielawa, Bielawa, Dolnośląskie, Polska
Prm
31. 7. 2024

W związku z rozwojem naszej spółki (biuro rachunkowe) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego
Zakres obowiązków:
Samodzielne prowadzenie KPiR oraz Pełnej Księgowości (JDG, spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia OPP) zgodnie z obowiązującymi przepisami;
Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań;
Kontrola poprawności rozliczeń pod kątem podatkowym – zgodnie z ustawą o VAT, CIT i PIT;
Koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku;
Weryfikacja i klasyfikacja kosztów;
Weryfikacja aktywów i pasywów poprzez analizę dokumentów i zapisów na kontach księgowych, kontrola sald;
Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
Rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów;
Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami oraz Urzędami;
Indywidualna i kompleksowa obsługa klientów Biura;
Obsługa programu RAKS SQL.
Wymagania:
doświadczenie w księgowości, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym;
znajomość zagadnień finansowo – księgowych;
znajomość zagadnień kadrowych będzie dodatkowym atutem;
wykształcenie - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, lub w trakcie nauki;
dla kandydatów o mniejszym stażu - umiejętność uczenia się i stosowania nabytej wiedzy;
chęć rozwoju w dziedzinie podatków i rachunkowości;
dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy;
dokładność, terminowość, skrupulatność, dyskrecja
Co możemy zaoferować?
Stabilne warunki zatrudnienia;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
Ciekawą i rozwojową pracę;
Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy (nasze biuro mieści się w dzielnicy Warszawa Wawer);
Preferujemy pracę stacjonarną / hybrydową w naszym biurze w Warszawie (w dzielnicy Wawer, w uzgodnionych godzinach w ciągu dnia w przedziale godzin 7-17, szczegóły do ustalenia).
Osoby zainteresowane aplikacją proszone są o przesłanie CV na adres mailowy @ wraz ze wskazaniem oczekiwań finansowych i możliwego terminu podjęcia pracy.
Nasze propozycje płacowe: etat 5000 - 6000 zł brutto do negocjacji. Tel. kontaktowy: 22 250 25 19 (preferujemy zgłoszenia mailowe)

  • Praca Bielawa
  • Bielawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584